Pizza Express

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 12 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bielany, Chomiczówka

Pizza Express

Pizza Express to lokal mieszczący się na ulicy Morcinka 5. W raz z rozwojem firmy lokal oferuje coraz to szersze usługi. W chwili obecnej oprócz restauracji lokal oferuje również usługi cateringowe. Pizzeria proponuje także organizację imprez okolicznościowych takich jak bankiety. Od godziny 10.00 do 20.00 lokal oferuje biznes lunche z dowozem do firmy cena lunchu zaczyna się od 7 złotych. Oczywiście z menu do wyboru mamy również pizze która jest dostępna w trzech rozmiarach. Zapraszamy.

Adres: ul. Morcinka 5/lok. 15

Strona WWW: www.pizzabemowo.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 10:00-01:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa