Pizzeria Papa Andre

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Wierzbno

Pizzeria Papa Andre

Pizzeria Papa Andre to lokal mieszący się na alei Niepodległości 18, jest to rejon Wierzbno w Warszawie. Restauracja oferuje włoskie menu z którego do wyboru mamy przystawki, sałatki, zupy, makarony, dania główne, lasagne oraz oczywiście pizze. Pizza dostępna jest w ponad 60 rodzajach. Lokal oferuje dwa rodzaje alkoholi mianowicie piwo oraz wino. Potrawy zamówić można również telefonicznie, szef kuchni może przygotować potrawę szczególnie okazjonalną.

Adres: Aleja Niepodległości 18

Strona WWW: www.papaandre.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracjapapaandre@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa