Sopranos Pizza&Pasta

2
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz czwartek, 9 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Czerniaków, Mokotów

Sopranos Pizza&Pasta

Sopranos Pizza&Pasta to włoska restauracja, która posiada kameralny wystrój oraz obfite menu. Specjalnością kuchni jest krem pomidorowy. Z menu możemy wybierać również: sałatki, przekąski, makarony, dania główne oraz pizze. Pizze do wyboru mamy w dwóch rozmiarach oraz w ponad 20 rodzajach. Lokal organizuje również imprezy okolicznościowe. Duża część karty menu stanowią włoskie wina, jak również różnego rodzaju alkohole wysokoprocentowe.

Adres: ul. Kierbedzia 8/10

Strona WWW: www.restauracja-sopranos.pl/Restauracja%20Sopranos.html

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd:12:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: kontakt@restauracja-sopranos.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz do “Sopranos Pizza&Pasta”

 1. Łukasz mówi:

  Witam…
  Sopranos znam już od dawna. Kiedyś myślałem że lokalizacja jest raczej słaba. Jak spróbowałem pizzy i makaronów zacząłem się martwić że tak dobre jedzenie może nie przetrwać przez kiepską lokalizację. Jednak ku mojemu zaskoczeniu, Sopranos odwiedza coraz więcej klientów. Teraz martwę się że wypady spontaniczne mogą być niemożliwe z powodu braku miejsc. Ostatnio obawy się potwierdziły:(
  Moja opinia o tym lokalu jest taka: świetne jedzenie, dobry kucharz, dobrze kalkulowane ceny, miły klimat (ja lubię w lato siedzieć na zewnątrz pod młodym ale okazałym kasztanowcem przed Sopranos). No ale nie wszystko jest idealne, kelnerki czasem nie są zbyt szybkie (ale nie jest źle), no i któregoś razu dach nad nami przeciekał w większej sali (no ale tego się nie da przewidzieć), no i dojazd samochodem oznacza przejazd po przełomach ulicy Bobrowieckiej (ale to nie ma związku z samym Sopranos). Polecam: “Penne Sopranos” (wspaniałe), “Penne con Funghi” (wyśmienity sos), pizze wszystkie są super…
  Restauracja założona przez załogę zajdową;)

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa