Vero Pizza

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Grochów, Praga Południe

Vero Pizza

Vero pizza to lokal mieszczący się na ulicy Gen. M. Paca 46. Lokal mieście się w pobliżu Biblioteki Publicznej w Warszawie w rejonie Praga Południe. Restauracja może pochwalić się mnogością ofert promocyjnych z których zachęcamy skorzystać. Jedna z promocji, którą nie sposób przegapić to we wtorek druga pizza gratis, natomiast w środę druga pizza za 5 zł. Oferta ta jest dostępna zarówno w lokalu jak i w dostawie. Pizzeria oferuje również promocje rodzinne, czy też oferty promocyjne dla dwojga. Zapraszamy.

Adres: Ul. Gen. M. Paca 46

Strona WWW: www.veropizza.com

Godziny otwarcia:
Wt.-Pt.11:00–22:00
Sobota 11.00–23:00
Nd- Pn. 13:00–22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: vero@veropizza.com

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża
XL
maxi

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa