Tamar

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 12 Marzec, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Ursynów, Ursynów Centrum


Tamar

Tamar to lokal mieszczący się na ulicy Nugat 9 w Warszawie. Nazwa Tamar w tłumaczeniu oznacza daktyl, czyli owoc występujący niemal w każdym śródziemnomorskim klimacie. Pizzeria Tamar słynie z potraw takich jak: pizza, kebab oraz makarony. Specjalnością lokalu jest sfiha. Pod tą nazwą kryją się placuszki przypominające pizze. Zapraszamy do pisania komentarzy na temat potraw oraz obsługi na naszym portalu.

Adres: ul. Nugat 9, lok.6

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-pt: 10:00-22:00
sb-nd: 11:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: tamar@tamar.waw.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa