Pizza Nocą

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 8 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Koło, Wola

Pizza Nocą

Pizza Nocą na ulicy Konarskiego 86a to jedna z dwóch pizzerii mieszczących się w Warszawie, która oferuje dowóz zamówionych dań do godziny 4.00. Z menu do wyboru mamy 3 wielkości pizzy oraz prawie 30 jej rodzai. Z menu oprócz pizzy można wybierać: tortille, sałatki, kebab. Lokal aby jego oferta była jeszcze bardziej konkurencyjna proponuje różnego rodzaju promocje. Dania dowożone są na terenie całej Warszawy oraz okolic. Zachęcamy do oceny lokalu na www.alepizza.com

Adres: ul. Konarskiego 86A

Strona WWW: www.pizzanoca.pl/warszawa/pizza.php

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 20.00-4.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm
42 cm
50 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa