Pizzeria Fresco

20
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 15 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mirów, Wola

Pizzeria Fresco

Pizzerię Fresco można znaleźć na ulicy Chłodnej 39/10 jest to warszawski Mirów. Lokal oferuje pizzę w dwóch rodzajach na cieście razowym oraz tradycyjną. Dodatkowo można zamówić dwa smaki pizzy na jednym placku. Z menu można również wybierać makarony, zupy, sałatki dania obiadowe oraz inne. Lokal oferuje dostawę gratis swoich potraw do klienta, w określone strefie oraz przy minimalnej wartości zamówienia 25 złotych. Zapraszamy.

Adres: ul. Chłodna 39/10

Strona WWW: www.pizzeriafresco.pl

Godziny otwarcia:
pn. – pt. 11.00- 22.00
sob. – nd. 12.30- 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia 33 cm
duża 45 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa