Al Pomodoro Restauracja Pizzeria – ul. Dzieci Warszawy

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Skorosze, Ursus

Al Pomodoro Restauracja Pizzeria

Restauracja Al Pomodoro znajduje się na ulicy Dzieci Warszawy 27 a. Lokal oferuje liczne promocje oraz pakiety abonamentowe. Wkupując abonament “elastyczny” można zaoszczędzić do 15zł. Natomiast kupując abonament “Komfortowy Plus” oszczędzamy aż 40 złotych miesięcznie. Restauracja oferuje również usługi cateringowe. Od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 druga pizza taniej o 50%. Dowóz zamówionych potraw w określonej strefie.

Adres: ul. Dzieci Warszawy 27a

Strona WWW: www.alpomodoro.com.pl/

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 12.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: ursus@alpomodoro.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża
wielka

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa