Al Pomodoro Restauracja Pizzeria – ul. Szeligowska

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bemowo, Lotnisko

Al Pomodoro Restauracja Pizzeria

Na ulicy Szeligowskiej 4 w pobliżu stacji Lukoil w Warszawie można znaleźć Pizzerię Al Pomodoro. Jest to jeden z dwóch lokali tej firmy mieszących się w Warszawie. Lokal w swojej ofercie proponuje: pizze, przystawki, zupy, sałatki, makarony oraz inne. Pizze mamy do wyboru w trzech rozmiarach oraz w ponad trzydziestu rodzajach. Restauracja oferuje również promocje. Można zamówić dania na wynos, dowóz w określonym rejonie.

Adres: ul. Szeligowska 4

Strona WWW: www.alpomodoro.com.pl/

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 12.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: bemowo@alpomodoro.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża
wielka

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa