ALBERO Restauracja Winiarnia – ul. Borzymowska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Bródno, Targówek

ALBERO Restauracja winiarnia

Na ulicy Borzymowskiej 43 znajduje się lokal ALBERTO, który dzięki swojej atmosferze przyciąga coraz to więcej klientów. Restauracja posiada typowo włoskie menu gdzie znajdują się takie klasyki jak: pizza, makarony, zapiekanki, proponujemy sprawdzić jakość tych dań. Restauracja organizuje również przyjęcia okolicznościowe do 38 osób. Restauracja oferuje dowóz swoich potraw. Zachęcamy do podzielenia się opiniami na www.alepizza.com.

Adres: ul. Borzymowska 43

Strona WWW: www.albero.com.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
Mała
Średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa