ALBERO Restauracja Winiarnia – ul. Osmańczyka

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Bemowo, Fort Bema

ALBERO Restauracja winiarnia

Ulica Osmańczyka 22 to miejsce gdzie można znaleźć jedną z dwóch restauracji ALBERTO w Warszawie. Restauracja mieści się w pobliżu C. H. Bemowo. Lokal działa już od 2005 roku. Jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe, spotkania rodzinne oraz spotkania dla par. Wizytę w restauracji umili nastrojowa muzyka. Mamy nadzieję, że rozmaite menu zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zwrócić uwagę należy na duży wybór win z różnych zakątków świata. Zachęcamy do odwiedzenia restauracji.

Adres: ul. Osmańczyka 22

Strona WWW: www.albero.com.pl

Godziny otwarcia:
11.30 – 22.00 pon – pt
12.00 – 22.00 sob – niedz

Telefon kontaktowy:

E-mail: albero@albero.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
Mała
Średnia

Dowóz: Tak, w określonej strefie od 1zł do 5 zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa