Alforno

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 12 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Solec, Śródmieście

Alforno

Restauracja Alforno to restauracja z typowo włoskim menu, z którego możemy wybrać: przystawki, zupy sałatki, makarony, dania mięsne, owoce morza jak również pizze. Lokal mieści się na ulicy Kruczej 23/31 nieopodal Ministerstwa Skarbu Państwa. Lokal zapewnia darmowy dostęp do Internetu. Oferuje catering dla osób prywatnych oraz firm. Dla stałych klientów pizzerii Alforno dziesiąta pizza gratis. Jest to jedna z licznych promocji oferowana przez lokal. Pizze można zamówić również telefonicznie.

Adres: ul. Krucza 23/31

Strona WWW: www.alforno.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 11:00 do ostatniego gościa
Sobota – Niedziela: 12:00 do ostatniego gościa

Telefon kontaktowy:

E-mail: alforno@alforno.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa