Bella Napoli

5
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz środa, 8 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Bródno, Targówek

Bella Napoli

Jeśli jesteśmy fanami prawdziwie włoskiej restauracji nie sposób ominąć lokalu mieszczącym się na ulicy Kondratowicza 1 o nazwie Bella Napoli. Jest to warszawski Targówek. Lokal w swojej ofercie posiada również artykuły na sprzedaż, takie jak między innymi oliwki, makarony, włoskie alkohole czy też kawę. Dania dostępne są na miejscu, w dostawie oraz na wynos. Z obszernego menu można wybierać makarony, pizze, sałatki, desery. Zapraszamy.

Adres: ul. Kondratowicza 1

Strona WWW: www.bellanapoli.com.pl/

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 12.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: bella.napoli@op.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz do “Bella Napoli”

  1. Me mówi:

    Absolutnie fantastyczna pizza. Jestem miłośniczką włoskiej pizzy i nie uważam że pizza typu tele pizza itp jest prohfanacją oryginalnej pizzy. Oczywiście każdemu smakuje co innego. Jestem wierną klientką pizzeri Ezno Rossi Bella Neapoli. Polecam

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa