Cafe Grappa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Koło, Wola

Cafe Grappa

Ulica Górczewska 67 w Warszawie to miejsce gdzie można znaleźć lokal Cafe Grappa. To kolejny lokal mieszczący się w tym mieście który w oferuje swoim klientom kuchnię włoską. Jednakże w ofercie restauracji można znaleźć również polskie specjały. W menu lokalu można wybierać pomiędzy pizzą, przystawkami, daniami głównymi, daniami mięsnymi, sałatkami oraz innymi. Jeśli chodzi o wystrój wnętrza to naszym zdaniem lokal urządzony jest bardzo kameralnie.

Adres: ul. Górczewska 67

Strona WWW: www.cafegrappa.pl

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: cafegrappa@cafegrappa.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm
42c m

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa