Calabrese – ul. Kwitnąca

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 29 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Bielany, Chomiczówka

Calabrese

Ulica Kwitnąca 6a to lokalizacja w Warszawie gdzie można znaleźć jedną z dwóch pizzerii marki Calabrese. Dla swoich klientów pizzeria przygotowała plazmy oglądania transmisji sportowych. Duże piwo kosztuje jedynie 6 złotych. Restauracja oferuje także usługi cateringowe. Z menu lokalu można wybierać potrawy takie jak: pizze, przystawki, zupy, makarony czy desery. Zachęcamy do komentowania lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Kwitnąca 6a

Strona WWW: www.calabrese.com.pl/

Godziny otwarcia:
pn-nd 12.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm
40 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa