Calabrese – ul. Stanisława Staszica

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 29 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Bielany, Marymont-Kaskada

Calabrese

Calabrese na ulicy Stanisława Staszica to jeden z dwóch lokali mieszczący się na terenie Warszawy. Do lokalu w łatwy sposób można dotrzeć liniami tramwajowymi takimi jak 13, 20, 23, 24, 26, 27. Lokal mieści się w pobliżu kancelarii notarialnej. Menu lokalu oferuje: pizze, przystawki, sałatki, zupy, desery. W swojej ofercie pizzeria posiada również potrawy przygotowane specjalnie dla swoich najmłodszych klientów. Jeśli chodzi o pizze to mamy do wyboru dwie wielkości oraz prawie w 30 rodzai.

Adres: ul. Stanisława Staszica 1

Strona WWW: www.calabrese.com.pl/

Godziny otwarcia:
pn-nd 12.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm
40 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa