CALABRIA- Trattoria Pizzeria

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 30 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Niedźwiadek, Ursus

CALABRIA Trattoria Pizzeria

Ulica ul. Warszawska 58c to miejsce gdzie można znaleść lokal CALABRIA Trattoria Pizzeria. Lokal swoim wyglądem oraz oferowanym menu przypomina prawdziwą włoską Restaurację. Pizza jest pieczona w piecu opalanym drewnem co napewno wpływa na smak pizzy. Dania przygotowywane są według starych receptur oraz z orginalnych włoskich składników. Lokal oferuje również catering. Dostarcza gotowe dania na zamównienie.

Adres: ul. Warszawska 58c

Strona WWW: www.calabria.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek od 12.00 do 22.00
Piątek – Sobota od 12.00 do 23.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@calabria.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa