Carramba

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Stary Żoliborz, Żoliborz

Carramba

Pizzeria Carramba mieści się na Starym Żoliborzu w Warszawie, dokładnie na ulicy A. Mickiewicza 16. Do lokalu w bezpośredni sposób można dotrzeć za pomocą tramwaju 36, jest to stacja Gen.Zajączka‎. Niestety nie posiadamy zbyt wielu informacji o tym lokalu, dlatego prosimy o kontakt właściciela. Zachęcamy również do pisania komentarzy na temat lokalu.

Adres: A. Mickiewicza 16

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Nie – Sob 12:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeriacarramba@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa