Casa Di Pizza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 29 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Kamionek, Praga Południe

Casa Di Pizza

Casa Di Pizza to lokal mieszczący się na alei Stanów Zjednoczonych 65. Jest to dzielnica Praga Południe w Warszawie. Pizzeria swoim klientom oferuje makarony, sałatki, ale specjalnością restauracji jest pizza. Takie stwierdzenie powinno być prawdziwe zwarzywszy na to iż to właśnie pizza zajmuje największą część menu. Dostępne mamy 4 wielkości pizzy oraz 30 jej rodzai. Lokal oferuje również promocje, o szczegóły należy pytać w lokalu. Dowóz pizzy gratis w określonym rejonie przy minimalnej kwocie zamówienia 20 złotych.

Adres: Al. ST. ZJEDNOCZONYCH 65

Strona WWW: www.casadipizza.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 11:00 – 2:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: casadipizza@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
duża 32 cm
mega 42 cm
XXL 50 cm
gigant 60 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa