Casa di pizza

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Białołęka, Tarchomin

Casa di pizza

Na ulicy Majorki 48 można znaleźć jeden z dwóch lokali Casa di pizza mieszczących się w Warszawie. Pizze mamy do wyboru w czterech rozmiarach zaczynając od 32 cm kończąc na 60 cm. W menu dostępne są również inne dania takie jak: makaronu czy sałatki. Lokal oferuje także liczne promocje z których zachęcamy skożystać jedna z nich to mega wyżerka czyli przy zamównieniu dwuch pizz trzecią otrzymamy za 70% ceny. Dostawa Gratis minimalna wartość zamównia to 20 złotych.

Adres: Ul. MAJORKI 48

Strona WWW: www.casadipizza.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 11.00-23.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa