Casa di Sole

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Sielce

Casa di Sole

Na ulicy Stępińskiej 6/8 mieści się lokal o nazwie Casa di Sole. Jest to dzielnica Sielce w Warszawie. Lokal ten oferuje przede wszystkim dania włoskie, takie jak pizza, czy tosty. Jednak smakosze polskiej kuchni też znajdą coś dla siebie z karty menu mamy do wyboru również pierogi. Można się domyślać, iż główną potrawą lokalu jest pizza, gdyż jest jej około 50 rodzaii. Dostawa na terenie Warszawy w dzielnicach: Mokotów, Ursynów, Śródmieście.

Adres: ul. Stępińska 6/8

Strona WWW: www.casa-di-sole.zamow.net.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 11:30–21:00
Sobota 13:30–21:00
Niedziela 13:30–21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa