Casa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Kamionek, Praga Południe

Casa

Casa to Restauracja znajdująca się w Warszawie na ulicy Nasielskiej 17/9. W bogatej ofercie menu lokal proponuje potrawy z całego świata, Jednak najwięcej pozycji można znaleźć we włoskim stylu. Restauracja oferuje przede wszystkim pizze w 22 rodzajach. Do wyboru mamy także makarony. W ofercie specjalnej lokalu znajdują się potrawy dla najmłodszych klientów. A wszystko to w przystępnych cenach. Zachęcamy do podzielenia się opiniami na temat lokalu.

Adres: ul. Nasielska 17/9

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Pon – Czw.: 12:00 – 22:00
Pt.- Sob. 12:00 – 23:00
Niedz.: 12:00 – 18:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa