Club Grota – Restauracja

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Bielany, Piaski

Club Grota Restauracja

Club Grota to miejsce gdzie oprócz restauracji, pizzerii można udać się na fitnes do solarium, skorzystać z usług pedikiurzystki, udać się na wieczorki taneczne. Club w swojej ofercie posiada również usługi Cateringowe. W restauracji mamy do wyboru szereg różnego rodzaju potraw, w tym nie mogło zabraknąć pizzy. W menu możemy wybierać około 15 rozdai pizzy w trzech rozmiarach. potrawy można zamówić także na wynos dowóz gratis, wartość zamówienia minimum 25 złotych.

Adres: ul. Broniewskiego 7

Strona WWW: www.clubgrota.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
Pn.-Nd. godz.11.00-22.30

Telefon kontaktowy:

E-mail: clubgrota@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
duża
XXL

Dowóz: Tak, przy minimalnej wartości zamówienia 25 złotych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa