CORRADO – al. Warszawska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 1 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Niedźwiadek, Ursus

CORRADO

W pobliżu Alfa Centrum (szkolenia Kierowców i instruktorów) możemy znaleźć restaurację Corrado. Dokładny adres to al. Warszawska 28. Jest to jedna z dwóch restauracji tej marki mieszcząca się w Warszawie. Mnogość pozycji menu sprawia, iż każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mamy tutaj do wyboru: zimne przekąski, zupy, makarony, dania mięsne, dania rybne i wiele innych. Lokal oferuje również dostawę zamówionych potraw do klienta. Dostawa na terenie Pruszkowa, minimalna kwota to 20 złotych.

Adres: al. Warszawska 28

Strona WWW: www.corrado-pizza.com/

Godziny otwarcia:
Pon., Wt., Śr., Czw., Ndz. 10.00 – 23.00
Pt.,Sob. 10.00 – 24.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@corrado-pizza.com

Dostępne rozmiary pizzy:
Średnia 26
duża 32
familijna 41
mega 51
GIGA 61

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa