Da Grasso – Al. Gen Chruściela

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 16 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Powiśle, Śródmieście

Da Grasso

Aleja Generała Chruściela to miejsce gdzie znajduje się jeden z lokali sieci pizzerii Da Grasso. Z menu mamy do wyboru aż 75 pozycji pizzy. Do wyboru mamy pizze: tradycyjna, wegetariańską, z owocami morza oraz pizze z drobiem. Jednak na pizzy menu się nie kończy, do wyboru mamy także sałatki, lasagne, hamburgery oraz wiele innych. Pizzeria Da Grasso to świetne miejsce do spotkań ze znajomymi, jak również spędzenie czasu z rodziną. Miłą atmosferę zapewni muzyka, oraz wystrój lokalu. Serdecznie zapraszamy.

Adres: Al. Gen Chruściela

Strona WWW: www.dagrasso.pl/franczyza/warszawa_rembertow

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 11:00 do 22:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 23:00
Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 32cm
duża – 42cm

Dowóz: Tak, od 3zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa