Da Grasso – ul. Bora Komorowskiego

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 16 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Gocław, Praga Południe

Da Grasso

Da Grasso ma w swoim dorobku, aż 23 pizzerie w Warszawie, ponad 200 lokali w Polsce, tym samym jest ona największą siecią pizzerii w Polsce. Jeden z lokali Da Grasso mieści się na ulicy Bora Komorowskiego 37 w Warszawie. W lokalu dostępne jest, aż 75 różnych rodzaii pizzy. Do każdej pizzy sos pomidorowy lub czosnkowy gratis. “U Grubasa”, bo takie jest tłumaczenie “Da Grasso” oprócz pizzy mamy do wyboru również sałatki, przystawki, lasagne. Zachęcamy do pisania komentarzy na www.alepizza.com, odnośnie tego lokalu.

Adres: ul. Bora Komorowskiego 37/208

Strona WWW: www.dagrasso.pl/franczyza/warszawa_goclaw

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 11:00 do 22:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 23:00
Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 32cm
duża – 42cm

Dowóz: Tak, od 2,5zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa