Da Grasso – ul. Gen. Zajączka

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 17 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Stary Żoliborz, Żoliborz

Da Grasso

Ulica Generała Zajączka 8 to lokalizacja gdzie znajdziemy jedną z pizzerii Da Grasso w Warszawie. Pizzeria znajduje się w pobliżu stawu Raszyńskiego. Da Grasso, to świetny lokal do spędzenia czasu wolnego w miłej atmosferze z przyjaciółmi i nie tylko. Każdy znajdzie coś dla siebie z obszernego menu, które oferuje nie tylko pizze w aż 76 smakach, lecz również sałatki, przystawki, makarony, lasagne. Zachęcamy do komentowania lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Gen. Zajączka 8

Strona WWW: www.dagrasso.pl/franczyza/warszawa_zoliborz

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 11:00 do 22:00
Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 32cm
duża – 42cm

Dowóz: Tak, od 3zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa