Da Grasso – ul. Sarmacka

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 17 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Błonia Wilanowskie, Wilanów

Da Grasso

Da Grasso to kolejna sieć restauracji, która swoją działalnością objęła całą Polskę. Naturalnie, nie mogło sieci tej pizzerii zabraknąć w Warszawie. Jeden z 23 lokali tej firmy można znaleźć na ulicy Sarmackiej 10, jest to warszawski Wilanów. Mamy do wyboru pizzę: wegetariańską, owoce morza, tradycyjną oraz pizzę z drobiem. Da Grasso to odpowiednie miejsce na spotkania z przyjaciółmi, obiady, kolacje z rodziną. Miło spędzony czas umili przyjazna atmosfera oraz miła obsługa.

Adres: ul. Sarmacka 10 lok. B

Strona WWW: www.dagrasso.pl/franczyza/warszawa_wilanow

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 11:00 do 22:00
Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 32cm
duża – 42cm

Dowóz: Tak, od 3,5zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa