Da Grasso – ul. Skarbka z Gór

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 13 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Białołęka, Brzeziny

Da Grasso

Białołęka to rejon Warszawy gdzie można znaleźć lokal znanej sieci pizzerii Da Grasso. Jest to dokładnie ulica Skarbka z Gór 17. Pewnie mała część z was wie co oznacza “Da Grasso”? W wolnym tłumaczeniu znaczy to po prosu “U Grubasa”. “U Grubasa” można liczyć na posiłek do syta.:) Pizzeria oferuje ponad 170 różnego rodzaju pizzy, zatem jest w czym wybierać. Oprócz pizzy można zamówić również sałatki, przystawki, lasagne. Zachęcamy do podzielenia się opiniami na temat lokalu “U Grubasa”:).

Adres: ul. Skarbka z Gór 17

Strona WWW: www.dagrasso.pl/franczyza/warszawa_derby

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 12:00 do 22:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 23:00
Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 32cm
duża – 42cm

Dowóz: Tak, od 2,5zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa