Dali Pizza

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 12 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Białołęka, Tarchomin


Dali Pizza

Dali Pizza to lokal, który może pochwalić się swoją historią, bo lokal istnieje od 2001 roku. Mamy nadzieje iż lokal przypadnie Wam do gustu. Cena najtańszej pizzy w rozmiarze 20 centymetów to jedyne 12 złotych. Pizze do wybru mamy w dwóch rozmiarach drugi to 30 centymetrów. Natomiast jeśli chodzi o smak pizzy to mamy do wyboru ponad 45 jej rodzai. oprócz pizzy do wyboru mamy również makarony czy przystawki.

Adres: ul. Książkowa 9F/2 

Strona WWW: www.dalipizza.pl

Godziny otwarcia:
pn. -pt.: 15:00-23:00,
sob.-ndz.: 13:00-23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa