Di Piu

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Gocław, Praga Południe

Di Piu 

Di Piu to przede wszystkim lokal z pizzą. W menu mamy do wyboru, aż 35 pozycji pizzy oraz trzy rozmiary. Jednak z menu oprócz pizzy można zamówić sałatki, dania z pieca niektóre z nich to: chlebowe paluchy, pierś z kurczaka. Również możemy posmakować lasagne oraz pieczywo czosnkowe. Zachęcamy do odwiedzin pizzeri, jednak dla tych dla których czas jest ważny lub chcą przekąsić w domu coś sprawdzonego, lokal oferuje również dowóz swoich potraw do klienta.

Adres: ul. Brygady Pościgowej 2a

Strona WWW: www.dipiu.pl

Godziny otwarcia:
Pon. – czw. 11.00-22.00
Pt. – sob. 11.00-23.00
Nd. 12.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: dipiu@dipiu.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa