Dominium – ul. Grochowska

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 9 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Grochów, Praga Południe

Dominium

Ulica grochowska 19 to kolejne miejsce gdzie można znaleźć lokal znanej sieci pizzerii Dominium. W łatwy sposób do lokalu można dotrzeć liniami tramwajowymi: 3, 6, 9, 24. Pizzeria znajduje się obok składu remontowo-budowlanego Brico Depot. Jedną z promocji obowiązującą w lokalu jest druga pizza gratis. Osoby posiadające kupon rabatowy przy zamówieniu pizzy mogą liczyć na drugą gratis. Lokal przyjmuje również zamówienia telefoniczne, dowóz w określonej strefie gratis.

Adres: ul. Grochowska 19

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa