Dominium – ul. Kondratowicza

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 5 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Bródno, Targówek

Dominium

Pizzeria Dominium znajduje się na ulicy Kondratowicza 27a. W dzielnicy Bródno w Warszawie. Lokal organizuje przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Kompleksowa obsługa nie kończy się na podaniu pizzy ale dotyczy również gier i zabaw dla dzieci oraz opiekę nad gośćmi :) . W promocji zamawiając pizze średnią, dużą lub XXL drugą otrzymamy gratis. Oferta ważna jest zarówno w lokalu jak i w dostawie.

Adres: ul Kondratowicza 27a

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa