Donna Diablo

5
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 9 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Śródmieście Południowe

Donna Diablo

Donna Diablo mieści się w Centrum Handlowe Skorosze. Jest to idealne miejsce na regenerację sił, które zapewne straciliśmy przez wyczerpujące zakupy. Z racji lokalizacji (Centrum Handlowe) z parkingiem dla Twojego samochodu nie powinno być problemu. Jedyny problem to własny stolik w restauracji, jednak problem ten można rozwiązać za pomocą rezerwacji stolika. Jeżeli chodzi o menu to mamy do wyboru trzydzieści rodzai pizzy, sałatki, oraz desery. Zapraszamy na degustacje oraz podzieleniu się opiniami na temat tego lokalu.

Adres: ul. Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4

Strona WWW: www.donnadiablo.com

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: od 12:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@donnadiablo.com

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa