Doppio Cuore

5
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Śródmieście, Śródmieście Północne

Doppio Cuore

Ulica Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 3 to miejsce mieszczące się w Warszawie, gdzie można znaleźć pizzerię Doppio Coure. To kolejna restauracja w stylu włoskim. Jak na włoską restaurację przystało z menu do wyboru mamy przede wszystkim makarony, pizze, sałatki, owoce morza. Jednak w karcie menu nie brakuje na przykład dań mięsnych. Jest to restauracja gdzie każdy smakosz powinien znaleźć coś dla siebie. W lokalu mamy duży wybór wina oraz innych alkoholi.

Adres: ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 3

Strona WWW: www.doppio-senso.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
wtorek – niedziela od 13.00
do ostatniego klienta

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja@doppio-cuore.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa