Gaga – ul.Kasprowicza

4
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 30 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Bielany, Stare Bielany

Gaga

Ulica Kasprowicza 103a, to lokalizacja w Warszawie gdzie możemy zjeść zarówno pizzę, jak i przekąski, sałatki, makarony dania główne i inne. Lokal oferuje również specjalne menu dla dzieci. Restauracja ta jest idealnym miejscem do spotkań zarówno z przyjaciółmi jak i spotkań rodzinnych. Pizzeria oferuje wiele promocji, zarówno w dostawie jak i w lokalu. Jedną z nich może być promocja: zamawiając piwo beczkowe oraz wino włoskie w każdy piątek i sobotę do godziny 17.00 drugie otrzymamy gratis.

Adres: ul.Kasprowicza 103a lok.23

Strona WWW: www.bielany.restauracjagaga.pl/

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja@bielany.restauracjagaga.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
Średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa