Gaga – ul. Powstańców Śląskich

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 30 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Bemowo, Marymont-Ruda

Gaga

Pizzeria Gaga to sieć franchising-owa, która w Warszawie posiada 4 lokale. Jeden z nich można znaleźć na ulicy Powstańców Śląskich 126a. Pizzeria znajduje się w pobliżu kina Cinema- City Bemowo. Jest to świetne miejsce na “wyżerkę” do syta, biorąc pod uwagę promocje jakie lokal oferuje. Jedną z nich to danie główne 30 % taniej. W każdy czwartek zamawiając danie główne otrzymamy rabat w wysokości 30%. Zachęcamy do podzielenia się opiniami na temat lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Powstańców Śląskich 126a

Strona WWW: www.bemowo.restauracjagaga.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja@bemowo.restauracjagaga.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
Średnia
Duża
Italiana 45 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa