Gaga – ul. Przejazd

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Stary Mokotów

Gaga

Restauracja Gaga mieści się na ulicy Przejazd 2, jest to warszawski Mokotów. Restauracja może pochwalić się 17 -to letnią tradycją. Lokal w swoim menu oprócz pizzy oferuje również zupy, makarony, dania główne, sałatki, desery. Biorąc pod uwagę promocje z których można skorzystać w lokalu, to świetne miejsce do spotkań rodzinnych i nie tylko. Jedną z promocji może być rabat na lunch w wysokości 30% w każdy poniedziałek i wtorek do godziny 16.00 na hasło Gaga. Pizze można zamówić również telefonicznie, w dostawie także można skorzystać z różnych promocji.

Adres: ul. Przejazd 2

Strona WWW: www.mokotow.restauracjagaga.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
Średnia
Duża

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa