Hawaii Pizza & Pasta

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 12 Marzec, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Nowe Włochy, Włochy

Hawaii Pizza & Pasta

Hawaii Pizza & Pasta to pizzeria a właściwie, przeglądając menu można stwierdzić, iż jest to restauracja, mieszcząca się na ulicy Michała Spisaka 44 w Warszawie. Lokal w swojej ofercie posiada pizzę, makarony, przystawki, dania główne oraz inne. Pizza jest do wyboru w trzech rozmiarach a największy to aż 60 centymetrów. Pizzeria oferuje również promocje na przykład przy zamówieniu trzech pizz czwarta gratis. Zamówione dania dostarczone są także do klienta w określonej strefie oraz przy minimalnej wartości zamówienia przekraczającej 19,90 zł.

Adres: ul. Michała Spisaka 44

Strona WWW: www.hawaiipizza.pl/

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail:  biuro@hawaiipizza.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm
42 cm
60 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa