Home Pizza

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Śródmieście, Śródmieście Północne

Home Pizza

Ulica Hoża 42 to miejsce w Warszawie gdzie można znaleźć Home Pizza. Pizza podawana jest w jednym rozmiarze. W menu pizze podzielone mamy na trzy rodzaje: pizze tradycyjną, pizze sezonową oraz pizze specjalne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W karcie menu znajduje się również pozycja Home Pycha jak nie trudno się domyślić jest to tak zwana specjalność lokalu. Smak potraw pozostawiamy Waszej ocenie.

Adres: ul. Hoża 42

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Pon – Czw.: 11:00 – 22:00
Pt.- Sob. 11:00 – 24:00
Niedz.: 11:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa