I Monelli

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 5 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Ursynów, Ursynów Centrum

I Monelli

Pizzeria I Monelli na ulicy Nugat 9 to jeden z dwóch lokali mieszczących się w Warszawie. Z menu możemy wybrać pizze, sałatki, makarony oraz desery. Pizze można zamówić zarówno przez Internet, jak i telefonicznie. Zachęcam do skorzystania z promocji przeznaczonej dla studentów i uczniów, gdzie można zaoszczędzić aż 20%. Pizza zamówiona przez telefon dowożona jest gratis po wcześniejszym ustaleniu.

Adres: ul. Nugat 9

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
pizza – 33cm

Dowóz: Tak. Minimalna wartość zamówienia 18zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa