Momento Pizza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Śródmieście, Śródmieście Południowe

Momento Pizza

Ulica Lwowska 1 to lokalizacja w Warszawie gdzie można znaleźć lokal Momento Pizza. Pizzeria oferuje organizację imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, urodziny. Cena małej pizzy zaczyna się od 9 złotych, jak widać lokal oferuje dania na każdą kieszeń. Do wyboru mamy trzy wielkości pizzy najmniejsza to 20 cm, a największa to 40 cm. Można dodatkowo zamówić pizze na grubym cieście. Z karty menu do wyboru mamy także desery, napoje zimne oraz napoje ciepłe.

Adres: ul. LWOWSKA 1

Strona WWW: www.momentopizza.pl

Godziny otwarcia:
pn.-so. 10:00-22:00
nd. 11:00-20:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 20
duża 32
XL 40

Dowóz: Tak, w określonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa