Na Nowolipkach

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 4 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Muranów, Śródmieście

Na Nowolipkach

Pizzeria Na Nowolipkach znajduje się na Muranowie w Warszawie. Lokal oferuje pizze w dwóch rozmiarach, Lasagne, Makarony, Sałatki, napoje zimne, gorące oraz przekąski. Od poniedziałku do piątku w lokalu do każdej pizzy druga pizza za połowę ceny, Pizze można również zamówić przez telefon dostawa w określonej strefie oraz przy minimalnym zamówieniu za 20 złotych gratis. Pizze można odebrać od poniedziałku do czwartku w godzinach od 11.00 do 21.15, natomiast sobotę od 11.00 do 22.15, a w niedzielę od 13.00 do 21.15.

Adres: ul. Nowolipki 15

Strona WWW: www.nanowolipkach.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 11:00 do 21:30
Piątek – Sobota: 11:00 do 22:30
Niedziela: 13:00 do 21:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeria@nanowolipkach.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
duża
średnia

Dowóz: Tak. Minimalna wartość zamówienia 20zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa