Napoli

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 4 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Filtry, Ochota

Napoli

Pizzeria Nepoli mieści się w samym centrum Warszawy, tuż przy ulicy Marszałkowskiej. Mamy do wyboru pizze w trzech rozmiarach. Cena pizzy zaczyna się od 12 złotych. Pizze można również skomponować samemu ze składników dostępnych w pizzerii. Oprócz pizzy mamy do wyboru: sałatki, makarony, przekąski, desery, jak również napoje zimne jak i gorące. Pizza zamówiona przez telefon w określonym rejonie gratis oraz czas realizacji dostawy to 30 minut. Pizzeria oferuje również catering.

Adres: ul. Wilcza 62

Strona WWW: www.pizzerianapoli.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 do 22:00
Piątek: 10:00 do 00:00
Sobota: 11:00 do 00:00
Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizzeria.napoli@go3.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 24cm
średnia – 30cm
duża – 40cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie w ograniczonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa