Nonsolo

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 17 Styczeń, 2012

Tagi :

Rejony Warszawy: Filtry, Ochota

Nonsolo

Nonsolo to elegancka restauracja mieszcząca się na ulicy Grójeckiej 28/30. Restauracja ta oferuje typowo włoskie menu w którym możemy znaleźć: pizze, makarony, dania główne, sałatki oraz desery. Lokal może pochwalić się własną produkcją pizzy, makaronów, lasagne oraz deserów. Restauracja oferuje specjalne menu dań na wynos, jednak nie dostarcza dań do klientów. W lokalu można płacić kartami Visa, VisaElectron, MasterCard, Maestro, przy minimalnej wartości zamówienia 20 złotych.

Adres: ul. Grójecka 28/30

Strona WWW: www.nonsolo.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: nonsolo@op.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa