Pastanova

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Targówek, Zacisze

Pastanova

Pastanova na ulicy Kamionkowskiej 48 to restauracja, która swoim klientom do zaoferowania oprócz potraw ma dwupiętrową kamienice wraz z 400 metrowym ogrodem. Restauracja specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych taki jak: wesela, garden party, przyjęcia firmowe, konferencje czy szkolenia. Nie sposób jest wymienić wszystkich pozycji menu których oferuje lokal niektóre z nich to pizza, makarony, przystawki. Zapraszamy.

Adres: ul. Kamionkowska 48

Strona WWW: www.pastanova.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 10:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pasta@pastanova.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa