Pepe pizza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 31 Styczeń, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Nowe Miasto, Śródmieście

Pepe pizza

Pizzeria Pepe to lokal mieszczący się na ulicy Freta 12 w Warszawie. Z menu do wyboru mamy lasagne, włoską pizzę, dania z pieca, pierogi oraz sałaty i desery. Lokal również oferuje organizację imprez okolicznościowych. Pizzeria sąsiaduje z Muzeum Marii Skłodowskiej- Curie. Lokal oferuje liczne promocje dostępne w dostawie. Zamówienia telefoniczne można składać od godziny 12.00. Dostawa zamówionych potraw od 25 złotych w określonej strefie bezpłatna.

Adres: ul. Freta 12

Strona WWW: www.pepepizza.waw.pl/index.html

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: od 12.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa