Pizerria Biesiadowo – Gen. M. Coopera

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 1 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Niedźwiadek, Ursus

Pizerria Biesiadowo

Na ulicy Gen. M. Coopera 12 można znaleźć jeden z pięciu lokali Pizzerii Biesiadowo w Warszawie. Pizzeria ta oferuje wiele promocji jedna z nich to happy horus czyli od poniedziałku do czwartku do godziny 17.00 pizza 15% taniej. Pizze mamy do wyboru w czterech rozmiarach, największy to 57 centymetrów, co powinno wystarczyć na minimum 5 osób. Jak widzimy lokal nadaje się do spotkań w większych grupach, spotkań na przysłowiowe piwko, ale miejsca nie powinno zabraknąć także dla par.

Adres: Gen. M. Coopera 12 G

Strona WWW: www.biesiadowo.pl/restauracje/mazowieckie/warszawa-bemowo-coopera/menu

Godziny otwarcia:
nd-czw 11-22
pt-sob 11-23.

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa