Pizza 24h Saddam Bless America

7
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 15 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bemowo, Jelonki Północne

Pizza 24h Saddam
Bless America

Pizzeria Saddam Bless America to nazwa, która z pewnością nie przypadła by do gustu Amerykanom. Lokal na szczęście znajduje się w Polsce, dokładnie jest to ulica Powstańców Śląskich 124 w Warszawie. Całe menu (nazwy pizzy) są w zachowane w stylu nazwy pizzerii. Pizze mamy do wyboru w dwóch rozmiarach. Lokal czynny jest 24h. Oprócz pizzy oferuje również obiady lunche. Dostawa zamówionych potraw z dowozem w określonej cenie. Zapraszamy.

Adres: ul. Powstańców Śląskich 124

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa