Pizza Eataliano – al. KEN

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 30 Grudzień, 2011

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Stary Imielin, Ursynów

Pizza Eataliano

Lokal przy ulicy KEN 60, to miejsce godne polecenia dla fanów włoskiej pizzy. Jest to warszawska dzielnica Ursynowa. Restauracja (pizzeria) którą można znaleźć w tej okolicy to właśnie Pizza Eataliano. Restauracja jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Oprócz pizzy restauracja posiada również klasyczne włoskie menu w którym nie mogło zabraknąć makaronu pod różnymi postaciami. Zachęcamy do podzielenia się opinią o lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. KEN 60

Strona WWW: www.pizzaeataliano.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa